
-55 %
2004-1206 İki İletkenli, 4mm², Sarı, Yaylı Ray Klemens
41,52TL
92,28TL
KDV Hariç: 34,60TL
- Stok Durumu: Var
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 2004-1206
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
lektrik Verisi
Ratings per IEC/EN 60664-1
1'e göre derecelendirme IEC/EN 60947-7-1 Anma gerilimi (III / 3) 800 V Şok gerilimi (3) 8 kV Nominal akım 32 A Nominal akım (2) 41 A Legend (ratings) (III / 3) ≙ Overvoltage category III / Pollution degree 3
Daha fazlası
| 1'e göre derecelendirme | IEC/EN 60947-7-1 |
| Anma gerilimi (III / 3) | 800 V |
| Şok gerilimi (3) | 8 kV |
| Nominal akım | 32 A |
| Nominal akım (2) | 41 A |
| Legend (ratings) | (III / 3) ≙ Overvoltage category III / Pollution degree 3 |
Approvals per UL 1059
Rated voltage UL (Use Group B) 600 V Rated current UL (Use Group B) 30 A Rated voltage UL (Use Group C) 600 V Rated current UL (Use Group C) 30 A Approvals per UL 1059
| Rated voltage UL (Use Group B) | 600 V |
| Rated current UL (Use Group B) | 30 A |
| Rated voltage UL (Use Group C) | 600 V |
| Rated current UL (Use Group C) | 30 A |
| Approvals per | UL 1059 |
Approvals per CSA
Rated voltage CSA (Use Group B) 600 V Rated current CSA (Use Group B) 30 A Rated voltage CSA (Use Group C) 600 V Rated current CSA (Use Group C) 30 A
| Rated voltage CSA (Use Group B) | 600 V |
| Rated current CSA (Use Group B) | 30 A |
| Rated voltage CSA (Use Group C) | 600 V |
| Rated current CSA (Use Group C) | 30 A |
Approvals Ex
Anma gerilimi EN (Ex e II) 550 V Nominal akım (Ex e II) 30 A
| Anma gerilimi EN (Ex e II) | 550 V |
| Nominal akım (Ex e II) | 30 A |
Bağlantı verisi
Bağlantı teknolojisi CAGE CLAMP® S Actuation type Push-in
Operating tool Connectable conductor materials Copper Nominal kesit 4 mm² Tek damarlı boylar 0,5 … 6 mm² / 20 … 10 AWG tek damarlı, doğrudan takılabilir 1,5 … 6 mm² / 14 … 10 AWG İnce bükümlü kablolar 0,5 … 6 mm² / 20 … 10 AWG İnce bükümlü kablolar, yalıtımlı yüksüklü 1,5 … 4 mm² / 18 … 12 AWG min. ince bükümlü, yalıtımlı yüksüklü, bastırarak sonlandırma 1,5 … 4 mm² / 18 … 12 AWG Sıyırma uzunluğu 11 … 13 mm / 0.43 … 0.51 inch Toplam bağlantı noktası sayısı 2 Toplam potansiyel sayısı 1 Seviye sayısı 1 Kablolama tipi Önden girişli kablolama Not (iletken kesiti) Depending on the conductor characteristic, a conductor with a smaller cross section can also be inserted via push-in termination. Number of jumper slots 2
Daha fazlası
| Bağlantı teknolojisi | CAGE CLAMP® S |
| Actuation type | Push-in Operating tool |
| Connectable conductor materials | Copper |
| Nominal kesit | 4 mm² |
| Tek damarlı boylar | 0,5 … 6 mm² / 20 … 10 AWG |
| tek damarlı, doğrudan takılabilir | 1,5 … 6 mm² / 14 … 10 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,5 … 6 mm² / 20 … 10 AWG |
| İnce bükümlü kablolar, yalıtımlı yüksüklü | 1,5 … 4 mm² / 18 … 12 AWG |
| min. ince bükümlü, yalıtımlı yüksüklü, bastırarak sonlandırma | 1,5 … 4 mm² / 18 … 12 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 11 … 13 mm / 0.43 … 0.51 inch |
| Toplam bağlantı noktası sayısı | 2 |
| Toplam potansiyel sayısı | 1 |
| Seviye sayısı | 1 |
| Kablolama tipi | Önden girişli kablolama |
| Not (iletken kesiti) | Depending on the conductor characteristic, a conductor with a smaller cross section can also be inserted via push-in termination. |
| Number of jumper slots | 2 |
Geometrical Data
Width 6,2 mm / 0.244 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 32,9 mm / 1.295 inch Depth 52,3 mm / 2.059 inch
| Width | 6,2 mm / 0.244 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 32,9 mm / 1.295 inch |
| Depth | 52,3 mm / 2.059 inch |
Mekanik Veri
Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Ürün Kodu: RL28-8-H-2000-IR-3019/47/115b
Ürün AçıklamasıBackground suppression sensorGeneral specificationsDetection range20 ... 2000 mmDetection range min.20 ... 200 mmDetection range max.2..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: ML7-6/59/102/115
Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor for standard applications, miniature design, front optical face, 3.5 m detection range, red light, dark on,..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: S2SR-S4R2A
Mekanik özellikleri_ çalışma açısı
:
Sol 60º , Sağ 60º
Kontak bloğu_Elektriksel özellikler Güç gerilimi / akımı
:
110VAC~/..
117,02TL 212,77TL
KDV Hariç:97,52TL
Ürün Kodu: OBG5000-R101-2P1-IO
Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filter for clear object detectionGeneral specificationsEffective detection range0 ... 5 mRefle..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E80H30-60-6-L-5
Teknik özellik dosyalarıMil iç çapıØ30mmAzami Tepki frekansı200kHzAzami izin verilen devir3600rpmBaşlama torkuAzami 200gf.cm(Azami 0.0196N.m)Çözünürlü..
11.286,39TL 18.810,65TL
KDV Hariç:9.405,33TL
Ürün Kodu: OBE10M-R103-S2EP-IO-V31
Ürün AçıklamasıThru-beam sensor SETSystem componentsEmitterOBE10M-R103-S-IO-V31ReceiverOBE10M-R103-2EP-IO-V31General specificationsEffective detection..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: 103015041
Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: ML4.2-8-H-20-IR-4549
Ürün AçıklamasıBackground suppression sensorGeneral specificationsDetection range7 ... 20 mmLight source2 IREDLight typemodulated infrared light , 88..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: CBN15-18GK75-E2-V1
General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance2 ... 15 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCNomin..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: PS08-2.5DN2U
Kablo türü ve besleme DC 3-tel türü 12-24VDC Algılama yüzü ebadı Frame size 8mmAlgılama mesafesi &nbs..
1.218,22TL 2.214,94TL
KDV Hariç:1.015,18TL











