Menu
Sepetim

Blog RSS Feed

Sepetim

28 Nis Özel Endüktif Sensörler
0 29
Özel SensörlerÖzel uygulama alanlarında kullanım için optimize edilmiş sensörler aşağıda bulunabilir. Bunlar uygulamaya özel sensörlerdir.Azaltma Faktörü 1 SensörlerRedüksiyon faktörü 1 sensörleri tüm metalleri neredeyse aynı çalışma mesafesi..
28 Nis Endüktif Sensörlerde Mevcut Çıkış Türleri
0 47
Mevcut Çıkış TürleriHer sensör çıkış tipi, iki tanımlı duruma sahip ikili (anahtarlama) bir sensör, analog çıkış değerleri veya veri aktaran (ölçüm) bir sensör olup olmadığına dair bilgi sağlar. Aşağıda endüktif sensörlerin mevcut olduğu çıkış türl..
28 Nis Endüktif Sensörlerin Merkezi Karakteristik Olarak Çalışma Mesafesi
0 35
Merkezi Karakteristik Olarak Çalışma MesafesiEndüktif bir sensör metalik nesneden belirli bir mesafede anahtarlama yapar. Bu mesafe "çalışma mesafesi" olarak adlandırılır. Çalışma mesafesi bir endüktif sensörün en önemli özelliğidir. Çalışma mesaf..
23 Nis Bir Bakısta Ultrasonik Teknoloji ve İslevler
0 7
Bir Bakışta Ultrasonik Teknoloji ve İşlevlerEndüstriyel uygulamalarda, ultrasonik sensörler yalnızca güvenilirlikleriyle değil, aynı zamanda muazzam çok yönlülükleriyle de karakterize edilir. Ölçüm prensipleri neredeyse tüm koşullar altında güvenil..
23 Nis RFID Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS) (Bölüm 1): Genel Sorular
0 35
 RFID  Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS) (Bölüm 1): Genel Sorular1. RFID Nedir?RFID, "radyo frekansı ile tanımlama" anlamına gelir ve nesneleri veya insanları otomatik olarak tanımlamak için radyo dalgalarını kullanan teknolojileri ifade eder...
23 Nis Veri Matrisi Konumlandırma Sistemi PXV'ye karşı PCV-Fark Nedir?
0 26
Veri Matrisi Konumlandırma Sistemi PXV'ye karşı PCV-Fark Nedir?2011'in başlarında, Pepperl + Fuchs, PCV mutlak konumlandırma okuma kafası olan ilk Veri Matrisi konumlandırma sistemini piyasaya sürdü. Bu 2-D kamera sistemi, milimetre altı çözünürlük..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 8 (2 Sayfa)