E80H30-60-6-L-5 80mm Gövde Çapı 5vdc Line Drive Çıkışlı 60 Puls 30mm Delik Çapı Arttırımlı Enkoder
STOK SORUNUZ -40 %
11.286,39TL
18.810,65TL
KDV Hariç: 9.405,33TL
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: E80H30-60-6-L-5
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Mil iç çapıØ30mm
Azami Tepki frekansı200kHz
Azami izin verilen devir3600rpm
Başlama torkuAzami 200gf.cm(Azami 0.0196N.m)
Çözünürlük60P/R
Çıkış fazıA, ,B, ,Z,
Kontrol çıkışıLine Sürücü
Besleme5VDC  ±5%(dalgalanma P-P: Azami 5%)
Bağlantı türüYandan Kablo türü
Koruma yapısıIP50
Ortam sıcaklığı-10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃
Ortam nemi%35-85 RH, depolama: %35-90 RH
Aksesuaryaylı Braket
AğırlıkYaklaşık 560g
[Azami tepki devrimi (rpm) = Azami tepki sıklığı / Çözünürlük × 60sn]
※Ağırlık ambalajı içerir. Parantez içindeki ağırlık sadece birim içindir.
※Ortamın dayanım değerleri, donma ya da yoğunlaşma olmayan ortamlar için geçerlidir.
Bağlantı
KabloluYandan Kablolu
Besleme
Gerilimi5VDC±5%
Çözünürlük
Puls60ppr
Default
Çıkış FazıSinyal Sayısı:6: A, A not, B, B not, Z, Z not,
Enkoder
TürüArttırımlı
Kontrol
ÇıkışLine Drive
Şaft
Delik Çapı30mm
Gövde80mm