
STOK SORUNUZ
-55 %
2000-2201 İki Katlı, 1,0 mm², Gri, Yaylı Ray Klemens (50 Adet)
82,47TL
183,27TL
KDV Hariç: 68,73TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 2000-2201
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Ratings per IEC/EN 60664-1
1'e göre derecelendirme IEC/EN 60947-7-1 Anma gerilimi (III / 3) 500 V Şok gerilimi (3) 6 kV Nominal akım 13,5 A Nominal akım (2) 16 A Legend (ratings) (III / 3) ≙ Overvoltage category III / Pollution degree 3
Daha fazlası
| 1'e göre derecelendirme | IEC/EN 60947-7-1 |
| Anma gerilimi (III / 3) | 500 V |
| Şok gerilimi (3) | 6 kV |
| Nominal akım | 13,5 A |
| Nominal akım (2) | 16 A |
| Legend (ratings) | (III / 3) ≙ Overvoltage category III / Pollution degree 3 |
Approvals per UL 1059
Rated voltage UL (Use Group B) 300 V Rated current UL (Use Group B) 15 A Rated voltage UL (Use Group C) 300 V Rated current UL (Use Group C) 15 A Approvals per UL 1059
| Rated voltage UL (Use Group B) | 300 V |
| Rated current UL (Use Group B) | 15 A |
| Rated voltage UL (Use Group C) | 300 V |
| Rated current UL (Use Group C) | 15 A |
| Approvals per | UL 1059 |
Approvals per CSA
Rated voltage CSA (Use Group B) 600 V Rated current CSA (Use Group B) 10 A Rated voltage CSA (Use Group C) 600 V Rated current CSA (Use Group C) 10 A
| Rated voltage CSA (Use Group B) | 600 V |
| Rated current CSA (Use Group B) | 10 A |
| Rated voltage CSA (Use Group C) | 600 V |
| Rated current CSA (Use Group C) | 10 A |
Bağlantı verisi
Bağlantı teknolojisi CAGE CLAMP® S Number of connection points (connection type) 2 Actuation type Push-in
Operating tool Connectable conductor materials Copper Nominal kesit 1 mm² Tek damarlı boylar 0,14 … 1,5 mm² / 24 … 16 AWG tek damarlı, doğrudan takılabilir 0,5 … 1,5 mm² / 20 … 16 AWG İnce bükümlü kablolar 0,14 … 1,5 mm² / 24 … 16 AWG İnce bükümlü kablolar, yalıtımlı yüksüklü 0,5 … 0,75 mm² / 20 … 18 AWG min. ince bükümlü, yalıtımlı yüksüklü, bastırarak sonlandırma 0,5 … 0,75 mm² / 20 … 18 AWG Sıyırma uzunluğu 9 … 11 mm / 0.35 … 0.43 inch Number of connection points 2 Toplam bağlantı noktası sayısı 4 Toplam potansiyel sayısı 2 Seviye sayısı 2 Kablolama tipi Önden girişli kablolama Not (iletken kesiti) Depending on the conductor characteristic, a conductor with a smaller cross section can also be inserted via push-in termination.
Daha fazlası
| Bağlantı teknolojisi | CAGE CLAMP® S |
| Number of connection points (connection type) | 2 |
| Actuation type | Push-in Operating tool |
| Connectable conductor materials | Copper |
| Nominal kesit | 1 mm² |
| Tek damarlı boylar | 0,14 … 1,5 mm² / 24 … 16 AWG |
| tek damarlı, doğrudan takılabilir | 0,5 … 1,5 mm² / 20 … 16 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,14 … 1,5 mm² / 24 … 16 AWG |
| İnce bükümlü kablolar, yalıtımlı yüksüklü | 0,5 … 0,75 mm² / 20 … 18 AWG |
| min. ince bükümlü, yalıtımlı yüksüklü, bastırarak sonlandırma | 0,5 … 0,75 mm² / 20 … 18 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 9 … 11 mm / 0.35 … 0.43 inch |
| Number of connection points | 2 |
| Toplam bağlantı noktası sayısı | 4 |
| Toplam potansiyel sayısı | 2 |
| Seviye sayısı | 2 |
| Kablolama tipi | Önden girişli kablolama |
| Not (iletken kesiti) | Depending on the conductor characteristic, a conductor with a smaller cross section can also be inserted via push-in termination. |
Geometrical Data
Width 3,5 mm / 0.138 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 51,7 mm / 2.035 inch Depth 69,7 mm / 2.744 inch
| Width | 3,5 mm / 0.138 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 51,7 mm / 2.035 inch |
| Depth | 69,7 mm / 2.744 inch |
Mekanik Veri
Tasarım yatay Montaj tipi DIN 35 ray Potential marking L/L Etiketleme seviyesiBu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Ürün Kodu: RL28-8-H-2000-IR-3019/47/115bÜrün AçıklamasıBackground suppression sensorGeneral specificationsDetection range20 ... 2000 mmDetection range min.20 ... 200 mmDetection range max.2..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: ML7-6/59/102/115Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor for standard applications, miniature design, front optical face, 3.5 m detection range, red light, dark on,..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: S2SR-S4R2AMekanik özellikleri_ çalışma açısı
:
Sol 60º , Sağ 60º
Kontak bloğu_Elektriksel özellikler Güç gerilimi / akımı
:
110VAC~/..
117,02TL 212,77TL
KDV Hariç:97,52TL
Ürün Kodu: OBG5000-R101-2P1-IOÜrün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filter for clear object detectionGeneral specificationsEffective detection range0 ... 5 mRefle..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E80H30-60-6-L-5Teknik özellik dosyalarıMil iç çapıØ30mmAzami Tepki frekansı200kHzAzami izin verilen devir3600rpmBaşlama torkuAzami 200gf.cm(Azami 0.0196N.m)Çözünürlü..
11.286,39TL 18.810,65TL
KDV Hariç:9.405,33TL
Ürün Kodu: OBE10M-R103-S2EP-IO-V31Ürün AçıklamasıThru-beam sensor SETSystem componentsEmitterOBE10M-R103-S-IO-V31ReceiverOBE10M-R103-2EP-IO-V31General specificationsEffective detection..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: 103015041Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: ML4.2-8-H-20-IR-4549Ürün AçıklamasıBackground suppression sensorGeneral specificationsDetection range7 ... 20 mmLight source2 IREDLight typemodulated infrared light , 88..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: CBN15-18GK75-E2-V1General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance2 ... 15 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCNomin..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: PS08-2.5DN2UKablo türü ve besleme DC 3-tel türü 12-24VDC Algılama yüzü ebadı Frame size 8mmAlgılama mesafesi &nbs..
1.218,22TL 2.214,94TL
KDV Hariç:1.015,18TL
| Tasarım | yatay |
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
| Potential marking | L/L |
| Etiketleme seviyesi Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Ürün Kodu: RL28-8-H-2000-IR-3019/47/115b Ürün AçıklamasıBackground suppression sensorGeneral specificationsDetection range20 ... 2000 mmDetection range min.20 ... 200 mmDetection range max.2..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: ML7-6/59/102/115 Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor for standard applications, miniature design, front optical face, 3.5 m detection range, red light, dark on,..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: S2SR-S4R2A Mekanik özellikleri_ çalışma açısı
:
Sol 60º , Sağ 60º
Kontak bloğu_Elektriksel özellikler Güç gerilimi / akımı
:
110VAC~/..
117,02TL 212,77TL
KDV Hariç:97,52TL
Ürün Kodu: OBG5000-R101-2P1-IO Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filter for clear object detectionGeneral specificationsEffective detection range0 ... 5 mRefle..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E80H30-60-6-L-5 Teknik özellik dosyalarıMil iç çapıØ30mmAzami Tepki frekansı200kHzAzami izin verilen devir3600rpmBaşlama torkuAzami 200gf.cm(Azami 0.0196N.m)Çözünürlü..
11.286,39TL 18.810,65TL
KDV Hariç:9.405,33TL
Ürün Kodu: OBE10M-R103-S2EP-IO-V31 Ürün AçıklamasıThru-beam sensor SETSystem componentsEmitterOBE10M-R103-S-IO-V31ReceiverOBE10M-R103-2EP-IO-V31General specificationsEffective detection..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: 103015041 Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: ML4.2-8-H-20-IR-4549 Ürün AçıklamasıBackground suppression sensorGeneral specificationsDetection range7 ... 20 mmLight source2 IREDLight typemodulated infrared light , 88..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: CBN15-18GK75-E2-V1 General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance2 ... 15 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCNomin..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: PS08-2.5DN2U Kablo türü ve besleme DC 3-tel türü 12-24VDC Algılama yüzü ebadı Frame size 8mmAlgılama mesafesi &nbs..
1.218,22TL 2.214,94TL
KDV Hariç:1.015,18TL |












