E58SC10-3000-3-T-24 58mm Gövde Çapı, 12-24vdc, Totem Pole, 3000 Puls, 10mm Mil Çapı Arttırımlı Enkoder
STOK SORUNUZ -40 %
6.706,37TL
11.177,29TL
KDV Hariç: 5.588,64TL
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: E58SC10-3000-3-T-24
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik
Mil dış çapıØ10mm
Azami Tepki frekansı300kHz
Azami izin verilen devir5000rpm
Başlama torkuAzami 40gf.cm (Azami 0.00392N.m)
Çözünürlük3000P/R
Çıkış fazıA, B, Z
Kontrol çıkışıTotem Pole,
Besleme
12-24VDC  ±5% (dalgalanma P-P: Azami 5%)
Bağlantı türüArkadan Kablolu
Koruma yapısıIP50
Ortam sıcaklığı
-10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃
Ortam nemi%35-85 RH, depolama: %35-90 RH
AksesuarØ10mm kaplin, Braket
AğırlıkYaklaşık 420g(yaklaşık 310g)
Bağlantı
KabloluArkadan Kablolu (2m)
Besleme
Gerilimi12-24VDC±5%
Çözünürlük
Puls3000ppr
Default
Çıkış Fazı3: A, B, Z:3: A, B, Z
Enkoder
TürüArttırımlı
Kontrol
ÇıkışTotem Pole
Şaft
Gövde58mm
Mil Çapı10mm