BTS200-MDTL-P Reflektörlü 200mm Algılama PNP Light On Kablolu Minyatür Fotoelektrik Sensör
2.005,14TL
3.645,72TL
KDV Hariç: 1.670,95TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: BTS200-MDTL-P
| Algılama türü | : | Reflektörlü |
| Algılama mesafesi | : | 10~200mm |
| Algılanan hedef | : | Asg. Opak malzeme Ø27(asg. algılama hedefi: Ø2mm opak malzeme) |
| Işık kaynağı | : | Kırmızı LED (650nm) |
| Tepki süresi | : | Azami 1ms |
| Besleme | : | 12-24VDC ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%) |
| Akım tüketimi | : | Azami 20mA |
| Çalışma modu | : | Light ON |
| Kontrol çıkışı | : | PNP açık kolektör |
| (Alıcı aydınlanması) | ||
| Ortam sıcaklığı | : | -20 - 55℃, depolama: -30 - 70℃ |
| Algılama | |
| Mesafesi | 200 mm ... < 350 mm |