E40HB6-3600-3-T-5 40mm Gövde Çapı 5vdc Push Pull 3600 Puls 6mm Delik Çapı Arttırımlı Enkoder
STOK SORUNUZ -40 %
6.251,20TL
10.418,67TL
KDV Hariç: 5.209,34TL
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: E40HB6-3600-3-T-5
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Mil iç çapıØ6mm
Azami Tepki frekansı300kHz
Azami izin verilen devir5000rpm
Başlama torkuAzami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m)
Çözünürlük3600P/R
Çıkış fazıA, B, Z
Kontrol çıkışıTotempole
Besleme
5VDC  ±5% (dalgalanma P-P: Azami 5%)
Bağlantı türüYandan Kablo türü
Koruma yapısıIP50
Ortam sıcaklığı
-10 - 70℃, depolama: -25 - 85℃
Ortam nemi%35-85 RH, depolama: %35-90 RH
AksesuarBraket
AğırlıkYaklaşık 120g
Bağlantı
KabloluYandan Kablolu
Besleme
Gerilimi5VDC±5%
Çözünürlük
Puls3600ppr
Default
Çıkış Fazı3: A, B, Z:3: A, B, Z
Enkoder
TürüArttırımlı
Kontrol
ÇıkışTotem Pole
Şaft
Delik Çapı6mm
Gövde40mm