BTS15-LDTD-P Cisimden Yansımalı 15mm Algılama PNP Dark On Kablolu Minyatür Fotoelektrik Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BTS15-LDTD-P
Algılama türü:Cisimden Yansımalı
Algılama mesafesi:5 - 15mm
Algılanan hedef:Opak, Saydam malzeme (asg. Algılama hedefi: Ø0.15mm)
Işık kaynağı:Kırmızı LED(650nm)
Tepki süresi:Azami 1ms
Besleme:12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
Akım tüketimi:Azami 20mA
Çalışma modu:Dark ON
Kontrol çıkışı:PNP açık kolektör
(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-20 - 55℃, depolama: -30 - 70℃
Algılama
Mesafesi< 50 mm