BTS15-LDTD Cisimden Yansımalı 15mm Algılama NPN Dark On Kablolu Minyatür Fotoelektrik Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BTS15-LDTD
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellikler
Algılama türü:Cisimden Yansımalı
Algılama mesafesi:5 - 15mm
Algılanan hedef:Opak, Saydam malzeme (asg. Algılama hedefi: Ø0.15mm)
Işık kaynağı:Kırmızı LED(650nm)
Tepki süresi:Azami 1ms
Besleme:12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
Akım tüketimi:Azami 20mA
Çalışma modu:Dark ON
Kontrol çıkışı:NPN açık kolektör
Bağlantı türü:Kablo türü(Ø2.5, 2m)
Ortam aydınlatması:Güneş ışığı: Azami 10,000lx,
Akkor lamba: Azami 3,000lx
(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-20 - 55℃, depolama: -30 - 70℃
Koruma yapısı:IP67
Ortam nemi:%35-85 RH, depolama: %35-85 RH
Gecikme:Azami azami algılama mesafesinin %15'i
Ağırlık:Yaklaşık 45g(yaklaşık 25g)
Algılama
Mesafesi< 50 mm