BTF30-DDTD Cisimden Yansımalı 30mm Algılama NPN Dark On Kablolu Minyatür Fotoelektrik Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BTF30-DDTD
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellikler
Algılama türü:Cisimden yansımalı
Algılama mesafesi:5 - 30mm
Algılanan hedef:Opak, Saydam malzeme (asg. Algılama hedefi: Ø0.2mm)
Işık kaynağı:Kırmızı LED (650nm)
Tepki süresi:Azami 1ms
Besleme:12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
Akım tüketimi:Azami 20mA
Çalışma modu:Dark ON
Kontrol çıkışı:NPN açık kolektör
Bağlantı türü:Kablo türü (Ø2.5, 2m)
Ortam aydınlatması:Güneş ışığı: Azami 10,000lx,
Akkor lamba: Azami 3,000lx
(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-25 - 55℃, depolama: -40 - 70℃
Koruma yapısı:IP67
Ortam nemi:%35-85 RH, depolama: %35-85 RH
Gecikme:Azami 20% algılama mesafesinde
Aksesuar:Fixing bracket, M2 bolt: 2
Ağırlık:Yaklaşık 40g(yaklaşık 25g)
Algılama
Mesafesi< 50 mm