BTF15-BDTD-P Cisimden Yansımalı 15mm Algılama PNP Dark On Arka Fon Bastırmalı Kablolu Minyatür Fotoelektrik Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BTF15-BDTD-P
Algılama türü:Arka plan bastırmalı
Algılama mesafesi:1 - 15mm
Algılanan hedef:Opak, Yarı saydam malzeme (asgari algılama hedefi: Ø0.2mm ışıksız nesneler)
Işık kaynağı:Kırmızı LED (650nm)
Tepki süresi:Azami 1ms
Besleme:12-24VDC  ±10% (dalgalanma P-P: Azami 10%)
Akım tüketimi:Azami 20mA
Çalışma modu:Dark ON
Kontrol çıkışı:PNP açık kolektör
(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-25 - 55℃, depolama: -40 - 70℃
Koruma yapısı:IP67
Ortam nemi:%35-85 RH, depolama: %35-85 RH
Gecikme:Azami 5% algılama mesafesinde
Algılama
Mesafesi< 50 mm