BRQP100-DDTA-P M18, Plastik, PNP L.On / D.On, Kablolu, Uzun Gövde, 100mm Algılama, Cisimden Yansımalı Fotoelektrik Sensör
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: BRQP100-DDTA-P
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
| Algılama türü | : | Cisimden yansımalı | |
| Algılama mesafesi | : | 100mm | |
| Besleme | : |
| Akım tüketimi | : | Azami 30mA | |
| Hassasiyet ayarı | : | Hassasiyet ayarı | |
| Çalışma modu | : | Kontrol kablosu ile seçilebilir Light On / Dark On | |
| Kontrol çıkışı | : | PNP açık kolektör | |
| Bağlantı türü | : | Ø4mm, 4-telli, 2m (ışın demeti tipi: Ø4mm, 2-telli, 2m) | |
| : | (AWG26, çekirdek çapı: 0.52mm, çekirdek sayısı: 20, yalıtkan çıkışı çapı: Ø1mm),Kontrol kablosu ile seçilebilir Light On / Dark On | ||
| : | (Alıcı aydınlanması) | ||
| Ortam sıcaklığı | : | -25 - 60 ℃, depolama: -30 - 70 ℃ | |
| Algılama | |
| Mesafesi | 100 mm ... < 200 mm |