2.028,36TL
3.687,93TL
KDV Hariç: 1.690,30TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: BRQM20M-TDTA-P
| Algılama mesafesi | : | 20m | |
| Algılanan hedef | : | Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm | |
| Besleme | : |
| Akım tüketimi | : | Verici / Alıcı: Azami 20mA | |
| Hassasiyet ayarı | : | Hassasiyet ayarı | |
| Çalışma modu | : | Kontrol kablosu ile seçilebilir Light On / Dark On | |
| Kontrol çıkışı | : | PNP açık kolektör | |
| Bağlantı türü | : | Ø4mm, 4-telli, 2m (ışın demeti tipi: Ø4mm, 2-telli, 2m) | |
| : | (AWG26, çekirdek çapı: 0.52mm, çekirdek sayısı: 20, yalıtkan çıkışı çapı: Ø1mm),Kontrol kablosu ile seçilebilir Light On / Dark On | ||
| : | (Alıcı aydınlanması) | ||
| Ortam sıcaklığı | : | -25 - 60 ℃, depolama: -30 - 70 ℃ | |