VG-M04W-16E 752x480 piksel Beyaz Işık 16mm Lens'li Görüntü Algılama Sensörü
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: VG-M04W-16E
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
| Teknik özellikler | ||
| Etkili odak uzunluğu | : | 16mm |
| Asgari algılama mesafesi | : | 50mm |
| Besleme | : | 24VDC ±%10 |
| Akım tüketimi | : | 1A |
| Light ON/OFF yöntemi | : | Pals |
| Işık rengi | : | Beyaz |
| Tetik modu | : | Harici tetikleyici, dahili tetikleyici, serbest çalışma tetikleyicisi |
| Giriş sinyali | : | Nominal giriş 24VDC (±% 10) |
| Giriş sinyali | : | NPN veya PNP açık kollektör çıkışı |
| Azami 24VDC 50mA, artık voltaj: Azami 1,2VDC | ||
| Yalıtım direnci | : | 20 milyondan fazla (500VDC megger'de) |
| Dielektrik dayanımı | : | 500VAC~ 50/60Hz 1 dk. boyunca |
| Titreşim | : | Her X, Y, Z yönünde 2 saat boyunca 10 -55 Hz (1 dakika) frekansında 1.5mm genlik |
| Darbe | : | Her X, Y, Z yönünde 3 kez 300m/s² (yaklaşık 30G) |
| Ortam sıcaklığı | : | 0 - 45 ℃, depolama: -20 - 70 ℃ |