PSNT17-5DC 17x17mm 12-24VDC İki Telli NC Algılama 5mm Kablolu Kübik Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PSNT17-5DC
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve beslemeDC 2-tel türü 12-24VDC
Algılama yüzü ebadıÇerçeve ebadı 17mm
Algılama mesafesi5mm
Standart Algılanan hedef18×18×1mm(demir)
Tepki frekansı700Hz
Akım özellikleriArtık Akım : Azami 0.6mA
Kontrol çıkışıNormalde kapalı
Algılama türüStandart(ön algılamalı)
MalzemeIsı direnci ABS
Koruma yapısıIP67
Onay
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi%35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
GecikmeAzami Algılama mesafesinin 10%
AğırlıkYaklaşık 71g
Algılama
Mesafesi5 mm ... < 10 mm
Bağlantı.
Prensibi2 Tel
Çıkış
Fonksiyonu(NC)
Gövde
Kübik17mm x 17mm Kare