PSN40-20DN2 40X40mm 12-24VDC NPN NC Algılama 20mm Kablolu Kübik Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PSN40-20DN2
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve beslemeDC 3-tel türü 12-24VDC
Algılama yüzü ebadıÇerçeve ebadı 40mm
Algılama mesafesi20mm
Standart Algılanan hedef60×60×1mm (demir)
Tepki frekansı100Hz
Akım özellikleriAkım tüketimi: Azami 10mA
Kontrol çıkışıNPN Normalde kapalı
Onay
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi%35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
GecikmeAzami Algılama mesafesinin 10%
AğırlıkYaklaşık 185g
Algılama
Mesafesi20 mm ... < 40 mm
Bağlantı.
Prensibi3 Tel
Çıkış
Fonksiyonu(NC)
Gövde
Kübik40mm x 40mm Kare