PSN40-20AO 40x40mm 100-220VAC İki Telli NO Algılama 20mm Kablolu Kübik Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PSN40-20AO
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve beslemeAC 2-tel türü
100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadıÇerçeve ebadı 40mm
Algılama mesafesi20mm
Standart Algılanan hedef60×60×1mm(demir)
Tepki frekansı20Hz
Akım özellikleriArtık Akım : Azami 2.5mA
Kontrol çıkışıNormalde açık
Onay
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi%35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
GecikmeAzami Algılama mesafesinin 10%
AğırlıkYaklaşık 152g
Algılama
Mesafesi20 mm ... < 40 mm
Bağlantı.
Prensibi2 Tel
Çıkış
Fonksiyonu(NO)
Gövde
Kübik40mm x 40mm Kare