PSN30-15AC 30x30mm 100-220VAC İki Telli NC Algılama 15mm Kablolu Kübik Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PSN30-15AC
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve beslemeAC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadıÇerçeve ebadı 30mm
Algılama mesafesi15mm
Standart Algılanan hedef45×45×1mm(demir)
Tepki frekansı20Hz
Akım özellikleriArtık Akım : Azami 2.5mA
Kontrol çıkışıNormalde kapalı
Onay
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi%35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
GecikmeAzami Algılama mesafesinin 10%
AğırlıkYaklaşık 106g
Algılama
Mesafesi10 mm ... < 20 mm
Bağlantı.
Prensibi2 Tel
Çıkış
Fonksiyonu(NC)
Gövde
Kübik30mm x 30mm Kare