PSN30-10DP 30x30mm 12-24VDC PNP NO Algılama 10mm Kablolu Kübik Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PSN30-10DP
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve beslemeAC 2-tel türü
100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadıÇerçeve ebadı 25mm
Algılama mesafesi5mm
Standart Algılanan hedef25×25×1mm(demir)
Tepki frekansı20Hz
Akım özellikleriArtık Akım : Azami 2.5mA
Kontrol çıkışıNormalde kapalı
Onay
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi%35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
GecikmeAzami Algılama mesafesinin 10%
AğırlıkYaklaşık 65g
Algılama
Mesafesi10 mm ... < 20 mm
Bağlantı.
Prensibi3 Tel
Çıkış
Fonksiyonu(NO)
Gövde
Kübik30mm x 30mm Kare