PSN30-10DN2 30x30mm 12-24VDC NPN NC Algılama 10mm Kablolu Kübik Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PSN30-10DN2
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve beslemeDC 3-tel türü 12-24VDC
Algılama yüzü ebadıÇerçeve ebadı 30mm
Algılama mesafesi10mm
Standart Algılanan hedef30×30×1mm(demir)
Tepki frekansı250Hz
Akım özellikleriAkım tüketimi: Azami 10mA
Kontrol çıkışıNPN Normalde kapalı
Onay
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi%35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
GecikmeAzami Algılama mesafesinin 10%
AğırlıkYaklaşık 111g
Algılama
Mesafesi10 mm ... < 20 mm
Bağlantı.
Prensibi3 Tel
Çıkış
Fonksiyonu(NC)
Gövde
Kübik30mm x 30mm Kare