PSN25-5AO 25x25mm 100-220VAC İki Telli NO Algılama 5mm Kablolu Kübik Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PSN25-5AO
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve beslemeAC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadıÇerçeve ebadı 25mm
Algılama mesafesi5mm
Standart Algılanan hedef25×25×1mm(demir)
Tepki frekansı20Hz
Akım özellikleriArtık Akım : Azami 2.5mA
Kontrol çıkışıNormalde açık
Onay
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi%35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
GecikmeAzami Algılama mesafesinin 10%
AğırlıkYaklaşık 65g
Algılama
Mesafesi5 mm ... < 10 mm
Bağlantı.
Prensibi2 Tel
Çıkış
Fonksiyonu(NO)
Gövde
Kübik25mm x 25mm Kare