PSN17-8DP2 17x17mm 12-24VDC PNP NC Algılama 8mm Kablolu Kübik Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PSN17-8DP2
Algılama yüzü ebadıÇerçeve ebadı 17mm
Algılama mesafesi8mm
Standart Algılanan hedef25×25×1mm(demir)
Tepki frekansı200Hz
Akım özellikleriAkım tüketimi: Azami 10mA
Kontrol çıkışıPNP Normalde kapalı
Algılama türüStandart(ön algılamalı)
Onay
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi%35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
GecikmeAzami Algılama mesafesinin 10%
AğırlıkYaklaşık 70g
Algılama
Mesafesi5 mm ... < 10 mm
Çıkış
Fonksiyonu(NC)
Gövde
Kübik17mm x 17mm Kare