PS50-30DP2 50X50mm 12-24VDC PNP NC Algılama 30mm Kablolu Kübik Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PS50-30DP2
Algılama yüzü ebadıÇerçeve ebadı 50mm
Algılama mesafesi30mm
Standart Algılanan hedef90×90×1mm (demir)
Tepki frekansı50Hz
Akım özellikleriAkım tüketimi: Azami 10mA
Kontrol çıkışıPNP Normalde kapalı
Onay
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi%35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
GecikmeAzami Algılama mesafesinin 10%
AğırlıkYaklaşık 256g(yaklaşık 220g)
Algılama
Mesafesi20 mm ... < 40 mm
Çıkış
Fonksiyonu(NC)
Gövde
Kübik50mm x 50mm Kare