PS12-4DPU 12x12mm 12-24VDC PNP Üç Telli NO Algılama 4mm Kablolu Kübik Endüktif Sensör (Üstten Algılama)
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PS12-4DPU
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve beslemeDC 3-tel türü 12-24VDC
Algılama yüzü ebadıÇerçeve ebadı 12mm
Algılama mesafesi4mm
Standart Algılanan hedef12×12×1mm(demir)
Tepki frekansı500Hz
Akım özellikleriAkım tüketimi: Azami 10mA
Kontrol çıkışıPNP Normalde açık
Algılama türüÜst algılamalı
MalzemeIsı direnci ABS
Koruma yapısıIP67
Onay
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi%35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
GecikmeAzami Algılama mesafesinin 10%
AğırlıkYaklaşık 77g(yaklaşık 62g)
Algılama
Mesafesi3 mm ... < 5 mm
Bağlantı.
Prensibi3 Tel
Çıkış
Fonksiyonu(NO)
Gövde
Kübik12mm x 12mm Kare