PS08-2.5DN2 8x8mm 12-24VDC NPN Üç Telli NC Algılama 2,5mm Kablolu Kübik Endüktif Sensör
STOK SORUNUZ -45 %
1.218,70TL
2.215,81TL
KDV Hariç: 1.015,58TL
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PS08-2.5DN2
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Kablo türü ve besleme DC 3-tel türü 12-24VDC
Algılama yüzü ebadı         Frame size 8mm
Algılama mesafesi         2.5mm
Standart Algılanan hedef 8×8×1mm(demir)
Tepki frekansı                 1kHz
Akım özellikleri                 Akım tüketimi: Azami 10mA
Kontrol çıkışı                         NPN Normalde kapalı
Algılama türü                 Standart(ön algılamalı)
Malzeme                         Polikarbonat
Koruma yapıs                ı IP67 (IEC standardı)
Ortam sıcaklığı                 -25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi                         %35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
Gecikme                         Azami 20% algılama mesafesinde
Ağırlık                                 ≈ 16 g (≈ 30 g)
Algılama
Mesafesi< 3 mm
Bağlantı.
Prensibi3 Tel
Çıkış
Fonksiyonu(NC)
Gövde
Kübik8mm x 8mm Kare