PRT08-1.5DC 12-24Vdc M8 Algılama 1,5mm İki Telli NC Kablolu Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PRT08-1.5DC
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Kablo türü ve beslemeDC 2-tel türü 12-24VDC
Gövde ÇapıM8
Algılama mesafesi1,5mm
Tepki frekansı1.5kHz
KurulumGömülebilir Montaj
Standart Algılanan hedef8×8×1mm (demir)
Kontrol çıkışıNormalde Kapalı
Gövde uzunluğuStandart
Koruma yapısıIP67
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Algılama
Mesafesi< 3 mm