PRL30-15AC 100-220Vac M30 Algılama 10mm NC Kablolu Endüktif Sensör Uzun Gövde
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: PRL30-15AC
| Gövde Çapı | M30 |
| Algılama mesafesi | 15mm |
| Tepki frekansı | 20 |
| Kurulum | Çıkıntılı Montaj |
| Standart Algılanan hedef | 45×45×1mm(demir) |
| Kontrol çıkışı | Normalde Kapalı |
| Gövde uzunluğu | Uzun Gövde |
| Koruma yapısı | IP67 |
| Ortam sıcaklığı | -25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃ |
| Algılama | |
| Mesafesi | 10 mm ... < 20 mm |