PRL30-10AO 100-220Vac M30 Algılama 10mm NO Kablolu Endüktif Sensör Uzun Gövde
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PRL30-10AO
Gövde ÇapıM30
Algılama mesafesi10mm
Tepki frekansı20
KurulumGömülebilir Montaj
Standart Algılanan hedef30×30×1mm(demir)
Koruma yapısıIP67
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Algılama
Mesafesi10 mm ... < 20 mm