PRL30-10AC 100-220Vac M30 Algılama 10mm NC Kablolu Endüktif Sensör Uzun Gövde
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PRL30-10AC
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Kablo türü ve beslemeAC 2-tel türü 100-240VAC~~
Gövde ÇapıM30
Algılama mesafesi10mm
Tepki frekansı20
KurulumGömülebilir Montaj
Standart Algılanan hedef18×18×1mm (demir)
Kontrol çıkışıNormalde açık
Gövde uzunluğuUzun Gövde
Koruma yapısıIP67
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Algılama
Mesafesi10 mm ... < 20 mm