PRL08-1.5DN2 12-24Vdc M8 Algılama 1,5mm NPN NC Kablolu Endüktif Sensör Uzun Gövde
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PRL08-1.5DN2
Gövde ÇapıM8
Algılama mesafesi1,5mm
Tepki frekansı1.5kHz
KurulumGömülebilir Montaj
Standart Algılanan hedef8×8×1mm (demir)
Kontrol çıkışıNPN Normalde Kapalı
Gövde uzunluğuUzun Gövde
Koruma yapısıIP67
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Algılama
Mesafesi< 3 mm