PRFAT30-10DO-V Kaynak ortamına Dayanıklı M30 Tam Metal Gövde 2 Telli Algılama 10mm 12-24Vdc NO Kablolu Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PRFAT30-10DO-V
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve beslemeDC 2-tel türü 12-24VDC
Algılama yan çapıM30
Algılama mesafesi10mm
KurulumKalkan(düz)
Standart Algılanan hedef54×54×1mm(demir)
Tepki frekansı50Hz
Akım özellikleriArtık Akım : Azami 0.8mA
Kontrol çıkışıNormalde açık
MalzemeSUS 303
Kablo Standart/MalzemeYağa dayanıklı kablo
Koruma yapısıIP67
Onay
Gövde uzunluğuStandart
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi%35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
GecikmeAzami 15% of Algılama mesafesi
Artık gerilimAzami 3.5V
AğırlıkYaklaşık 225g(yaklaşık 170g)
Algılama
Mesafesi10 mm ... < 20 mm