PRDL18-14DN 12-24Vdc, Uzun Gövde M18, Çıkıntılı Montaj, Algılama 14mm, NPN NO, 2m Kablolu, Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PRDL18-14DN
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Kablo türü ve besleme:DC 3-tel türü 12-24VDC
Algılama yan çapı:M18
Algılama mesafesi:14mm
Kurulum:Çıkıntılı
Standart Algılanan hedef:20×20×1mm(demir)
Tepki frekansı:300Hz
Akım özellikleri:Akım tüketimi: Azami 10mA
Kontrol çıkışı:NPN Normalde açık
Malzeme:Pirinç (nikel kaplama)
Kablo Standart/Malzeme:Standart kablo
Koruma yapısı:IP67
Gövde uzunluğu:
Uzun Gövde
Ortam sıcaklığı:-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi:%35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
Gecikme:Azami Algılama mesafesinin 10%
Artık gerilim:Azami 1.5V
Ağırlık:Yaklaşık 115g
Algılama
Mesafesi10 mm ... < 20 mm