PRCMT30-10DO 12-24Vdc M30 Algılama 10mm İki Telli NO M12 Konnektörlü Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PRCMT30-10DO
Gövde ÇapıM30
Algılama mesafesi10mm
Tepki frekansı200Hz
KurulumGömülebilir
Standart Algılanan hedef30×30×1mm (demir)
Kontrol çıkışıNormalde açık
Gövde uzunluğuStandart
Koruma yapısıIP67
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Algılama
Mesafesi10 mm ... < 20 mm