PRCM30-15DN2 12-24VDC M30 Algılama 15mm NPN NC M12 Konnektörlü Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PRCM30-15DN2
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Kablo türü ve beslemeDC 3-tel türü 12-24VDC
Gövde ÇapıM30
Algılama mesafesi15mm
Tepki frekansı200Hz
KurulumÇıkıntılı Montaj
Standart Algılanan hedef45×45×1mm (demir)
Kontrol çıkışıNPN Normalde Kapalı
Gövde uzunluğuStandart
Koruma yapısıIP67
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Algılama
Mesafesi10 mm ... < 20 mm