PRCM30-15AC 100-240VAC M30 Algılama 15mm İki Telli NC M12 Konnektörlü Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PRCM30-15AC
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Kablo türü ve beslemeAC 2-tel türü 100-240VAC~~
Gövde ÇapıM30
Algılama mesafesi15mm
Tepki frekansı20Hz
KurulumÇıkıntılı
Standart Algılanan hedef45×45×1mm (demir)
Kontrol çıkışıNormalde Kapalı
Gövde uzunluğuStandart
Koruma yapısıIP67
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Algılama
Mesafesi10 mm ... < 20 mm