PRCM30-10DP2 12-24VDC M30 Algılama 10mm PNP NC M12 Konnektörlü Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PRCM30-10DP2
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Kablo türü ve beslemeDC 3-tel türü 12-24VDC
Gövde ÇapıM30
Algılama mesafesi10mm
Tepki frekansı350Hz
KurulumGömülebilir Montaj
Standart Algılanan hedef30×30×1mm(demir)
Kontrol çıkışıPNP Normalde Kapalı
Gövde uzunluğuStandart
Koruma yapısıIP67
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Algılama
Mesafesi10 mm ... < 20 mm