PRCM30-10AO 100-240VAC M30 Algılama 10mm İki Telli NO M12 Konnektörlü Endüktif Sensör
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: PRCM30-10AO
| Kablo türü ve besleme | AC 2-tel türü 100-240VAC~~ |
| Gövde Çapı | M30 |
| Algılama mesafesi | 10mm |
| Tepki frekansı | 20Hz |
| Kurulum | Gömülebilir |
| Standart Algılanan hedef | 30×30×1mm (demir) |
| Kontrol çıkışı | Normalde açık |
| Gövde uzunluğu | Standart |
| Koruma yapısı | IP67 |
| Ortam sıcaklığı | -25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃ |
| Algılama | |
| Mesafesi | 10 mm ... < 20 mm |