VG-C04B-25E Renkli 752x480 piksel Mavi Işık 25mm Lens'li Görüntü Algılama Sensörü
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: VG-C04B-25E
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellikler
Asgari algılama mesafesi:50mm
Besleme:24VDC  ±%10
Akım tüketimi:1A
Light ON/OFF yöntemi:Pals
Işık rengi:Mavi
Tetik modu:Harici tetikleyici, dahili tetikleyici, serbest çalışma tetikleyicisi
Giriş sinyali:Nominal giriş 24VDC  (±% 10)
Giriş:Harici tetik girişi (TRIG), enkoder girişi (IN2, IN3), çalışma grubu değişimi (IN0 - IN3)
Giriş sinyali:NPN veya PNP açık kollektör çıkışı
:Azami 24VDC  50mA, artık voltaj: Azami 1,2VDC
ᆞ Arıza göstergesi (FAIL): Kırmızı LED
Yalıtım direnci:20 milyondan fazla (500VDC megger'de)
Dielektrik dayanımı:500VAC~ 50/60Hz 1 dk. boyunca
Titreşim:Her X, Y, Z yönünde 2 saat boyunca 10 -55 Hz (1 dakika) frekansında 1.5mm genlik
Darbe:Her X, Y, Z yönünde 3 kez 300m/s² (yaklaşık 30G)
Ortam sıcaklığı:0 - 45 ℃, depolama: -20 - 70 ℃