BC15-LDT-C 15mm Algılama NPN Renk Sensörü
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BC15-LDT-C
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Algılama türüCisimden Yansımalı
Algılama mesafesi15mm
Algılanan hedefOpak, Yarı Saydam
Işık kaynağıFull renk LED (Kırmızı, Yeşil ,Mavi )
Tepki süresi500㎲
Besleme
12-24VDC  ±10% (dalgalanma P-P: Azami 10%)
Akım tüketimiAzami 30mA
Hassasiyet ayarı3-level
Çalışma modurenk, renk + yoğunluk
Kontrol çıkışıNPN açık kolektör
Zamanlayıcı işleviZamanlayıcı işlevi
Bağlantı türüKonektörlü (M12)
Ortam aydınlatması Azami 3,000lx
Ortam sıcaklığı-10 - 55℃, depolama: -25 - 75℃
Koruma yapısıIP67
Ortam nemihttps://www.autonics.com/images/special/CE.svg
%35-85 RH, depolama: %35-85 RH
Algılama
Mesafesi< 50 mm