E50S8-500-3-T-24 (10m) 50mm Gövde Çapı 12-24vdc Push-Pull 500 Puls 8mm Mil Çapı Arttırımlı Enkoder 10m kablolu
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: E50S8-500-3-T-24 (10m)
| MİL DIŞ ÇAPI | Ø8mm | |
| AZAMİ TEPKİ FREKANSI | 300kHz | |
| AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR | 5000rpm | |
| BAŞLAMA TORKU | Azami 70gf.cm(Azami 0.00686N.m) | |
| ÇÖZÜNÜRLÜK | 500PPR | |
| ÇIKIŞ FAZI | A, B, Z | |
| KONTROL ÇIKIŞI | totempol | |
| BESLEME |
| BAĞLANTI TÜRÜ | Arkadan Kablolu 10 metre | |
| KORUMA YAPISI |
| ORTAM SICAKLIĞI | -10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃ | |
| ORTAM NEMİ | %35-85 RH, depolama: %35-90 RH | |
| AKSESUAR | Ø8mm kaplin, Braket | |
| AĞIRLIK | Yaklaşık 363g (yaklaşık 275g) |
| Bağlantı | |
| Kablolu | Arkadan Kablolu (10m) |
| Besleme | |
| Gerilimi | 12-24VDC±5% |
| Çözünürlük | |
| Puls | 500ppr |
| Default | |
| Çıkış Fazı | Sinyal Sayısı:3: A, B, Z |
| Enkoder | |
| Türü | Arttırımlı |
| Kontrol | |
| Çıkış | Totem Pole |
| Şaft | |
| Gövde | 50mm |
| Mil Çapı | 8mm |