BUM4-40D-W-4M/B 4 Kanallı Çatal NPN Dark On 4M Kablolu Fotoelektrik Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BUM4-40D-W-4M/B
Algılama kanalı:4 kanallı
Algılama mesafesi:40mm
Algılanan hedef:Opakmaterial of dk. Ø4mm
Besleme:
18-35VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
Akım tüketimi:Azami 50mA
Hassasiyet ayarı:Sabit
Çalışma modu:Dark ON
Kontrol çıkışı:NPN açık kolektör(indiviÇift4 çıkışıs)
 :(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-25~65℃, depolama: -25 - 70℃
Koruma yapısı:IP65
Algılama
Mesafesi< 50 mm