BTS200-MDTL Reflektörlü 200mm Algılama NPN Light On Kablolu Minyatür Fotoelektrik Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BTS200-MDTL
Algılama türü:Reflektörlü
Algılama mesafesi:10~200mm
Algılanan hedef:Asg. Opak malzeme Ø27(asg. algılama hedefi: Ø2mm opak malzeme)
Işık kaynağı:Kırmızı LED (650nm)
Tepki süresi:Azami 1ms
Besleme:12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
Akım tüketimi:Azami 20mA
Çalışma modu:Light ON
Kontrol çıkışı:NPN açık kolektör
(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-20 - 55℃, depolama: -30 - 70℃
Algılama
Mesafesi200 mm ... < 350 mm