BTS200-MDTL-P Reflektörlü 200mm Algılama PNP Light On Kablolu Minyatür Fotoelektrik Sensör
STOK SORUNUZ -45 %
2.005,14TL
3.645,72TL
KDV Hariç: 1.670,95TL
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BTS200-MDTL-P
Algılama türü:Reflektörlü
Algılama mesafesi:10~200mm
Algılanan hedef:Asg. Opak malzeme Ø27(asg. algılama hedefi: Ø2mm opak malzeme)
Işık kaynağı:Kırmızı LED (650nm)
Tepki süresi:Azami 1ms
Besleme:12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
Akım tüketimi:Azami 20mA
Çalışma modu:Light ON
Kontrol çıkışı:PNP açık kolektör
(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-20 - 55℃, depolama: -30 - 70℃
Algılama
Mesafesi200 mm ... < 350 mm