BTS15-LDTD-P Cisimden Yansımalı 15mm Algılama PNP Dark On Kablolu Minyatür Fotoelektrik Sensör
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: BTS15-LDTD-P
| Algılama mesafesi | : | 5 - 15mm |
| Algılanan hedef | : | Opak, Saydam malzeme (asg. Algılama hedefi: Ø0.15mm) |
| Işık kaynağı | : | Kırmızı LED(650nm) |
| Tepki süresi | : | Azami 1ms |
| Besleme | : | 12-24VDC ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%) |
| Akım tüketimi | : | Azami 20mA |
| Çalışma modu | : | Dark ON |
| Kontrol çıkışı | : | PNP açık kolektör |
| (Alıcı aydınlanması) | ||
| Ortam sıcaklığı | : | -20 - 55℃, depolama: -30 - 70℃ |
| Algılama | |
| Mesafesi | < 50 mm |