BTS15-LDTD Cisimden Yansımalı 15mm Algılama NPN Dark On Kablolu Minyatür Fotoelektrik Sensör
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: BTS15-LDTD
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
| Teknik özellikler | ||
| Algılama türü | : | Cisimden Yansımalı |
| Algılama mesafesi | : | 5 - 15mm |
| Algılanan hedef | : | Opak, Saydam malzeme (asg. Algılama hedefi: Ø0.15mm) |
| Işık kaynağı | : | Kırmızı LED(650nm) |
| Tepki süresi | : | Azami 1ms |
| Besleme | : | 12-24VDC ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%) |
| Akım tüketimi | : | Azami 20mA |
| Çalışma modu | : | Dark ON |
| Kontrol çıkışı | : | NPN açık kolektör |
| Bağlantı türü | : | Kablo türü(Ø2.5, 2m) |
| Ortam aydınlatması | : | Güneş ışığı: Azami 10,000lx, |
| Akkor lamba: Azami 3,000lx | ||
| (Alıcı aydınlanması) | ||
| Ortam sıcaklığı | : | -20 - 55℃, depolama: -30 - 70℃ |
| Koruma yapısı | : | IP67 |
| Ortam nemi | : | %35-85 RH, depolama: %35-85 RH |
| Gecikme | : | Azami azami algılama mesafesinin %15'i |
| Ağırlık | : | Yaklaşık 45g(yaklaşık 25g) |
| Algılama | |
| Mesafesi | < 50 mm |