BTF15-BDTL-P Cisimden Yansımalı 15mm Algılama PNP Light On Arka Fon Bastırmalı Kablolu Minyatür Fotoelektrik Sensör
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: BTF15-BDTL-P
| Algılama mesafesi | : | 1 - 15mm |
| Algılanan hedef | : | Opak, Yarı saydam malzeme (asgari algılama hedefi: Ø0.2mm ışıksız nesneler) |
| Işık kaynağı | : | Kırmızı LED (650nm) |
| Tepki süresi | : | Azami 1ms |
| Besleme | : | 12-24VDC ±10% (dalgalanma P-P: Azami 10%) |
| Akım tüketimi | : | Azami 20mA |
| Çalışma modu | : | Light ON |
| Kontrol çıkışı | : | PNP açık kolektör |
| (Alıcı aydınlanması) | ||
| Ortam sıcaklığı | : | -25 - 55℃, depolama: -40 - 70℃ |
| Koruma yapısı | : | IP67 |
| Ortam nemi | : | %35-85 RH, depolama: %35-85 RH |
| Gecikme | : | Azami 5% algılama mesafesinde |
| Algılama | |
| Mesafesi | < 50 mm |