STOK SORUNUZ -45 %
2.980,70TL
5.419,46TL
KDV Hariç: 2.483,92TL
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BRQT20M-TDTA
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Algılama türü:Karşılıklı
Algılama mesafesi:20m
Algılanan hedef:Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm
Işık kaynağı
:Kırmızı LED (660nm)
Tepki süresi:Azami 1ms
Besleme:
10-30VDC  ±%10 (dalgalanma P-P: azami 10)
Akım tüketimi:Verici / Alıcı: Azami 20mA
Hassasiyet ayarı:Hassasiyet ayarı
Çalışma modu:Kontrol kablosu ile seçilebilir Light On / Dark On
Kontrol çıkışı:NPN açık kolektör
Bağlantı türü:Ø4mm, 4-telli, 2m (ışın demeti tipi: Ø4mm, 2-telli, 2m)
:(AWG26, çekirdek çapı: 0.52mm, çekirdek sayısı: 20, yalıtkan çıkışı çapı: Ø1mm),Kontrol kablosu ile seçilebilir Light On / Dark On
Ortam aydınlatması:Güneş ışığı: Azami 11,000lx,
:Akkor lamba: Azami 3,000lx
:(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-25 - 60 ℃, depolama: -30 - 70 ℃