BRQT100-DDTA-C M18, Paslanmaz Çelik, NPN L.On / D.On, M12 Konnektörlü, Uzun Gövde, 100mm Algılama, Cisimden Yansımalı Fotoelektrik Sensör
STOK SORUNUZ -45 %
2.676,48TL
4.866,33TL
KDV Hariç: 2.230,40TL
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BRQT100-DDTA-C
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Algılama türü:Cisimden yansımalı
Algılama mesafesi:100mm
Akım tüketimi:Azami 30mA
Hassasiyet ayarı:Hassasiyet ayarı
Çalışma modu:Kontrol kablosu ile seçilebilir Light On / Dark On
Kontrol çıkışı:NPN açık kolektör
Bağlantı türü:Ø4mm, 4-telli, 2m (ışın demeti tipi: Ø4mm, 2-telli, 2m)
:(AWG26, çekirdek çapı: 0.52mm, çekirdek sayısı: 20, yalıtkan çıkışı çapı: Ø1mm),Kontrol kablosu ile seçilebilir Light On / Dark On
:(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-25 - 60 ℃, depolama: -30 - 70 ℃
Malzeme:Gövde Pirinç, Paslanmaz Çelik
Algılama
Mesafesi100 mm ... < 200 mm