BRQPS100-TDTA-C-P M18, Plastik, 90 Derece Optik, PNP L.On / D.On, M12 Konnektörlü, Uzun Gövde, 100mm Algılama, Cisimden Yansımalı Fotoelektrik Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BRQPS100-TDTA-C-P
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Algılama türü:Cisimden yansımalı
Algılama mesafesi:100mm
Algılanan hedef:Yarı saydam malzeme asgari
Işık kaynağı
:Kırmızı LED (660nm)
Tepki süresi:Azami 1ms
Besleme:
10-30VDC  ±%10 (dalgalanma P-P: azami 10)
Akım tüketimi:Azami 30mA
Hassasiyet ayarı:Hassasiyet ayarı
Çalışma modu:Kontrol kablosu ile seçilebilir Light On / Dark On
Kontrol çıkışı:PNP açık kolektör
Bağlantı türü:Ø4mm, 4-telli, 2m (ışın demeti tipi: Ø4mm, 2-telli, 2m)
:(AWG26, çekirdek çapı: 0.52mm, çekirdek sayısı: 20, yalıtkan çıkışı çapı: Ø1mm),Kontrol kablosu ile seçilebilir Light On / Dark On
Ortam aydınlatması:Güneş ışığı: Azami 11,000lx,
:Akkor lamba: Azami 3,000lx
:(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-25 - 60 ℃, depolama: -30 - 70 ℃
Koruma yapısı:IP67 (IEC standardı)
Onay:
Ortam nemi:%35-85 RH, depolama: %35-85 RH
Malzeme:Gövde Polikarbonat
:ㆍ Lens, Lens kapağı: Polimetil Metakrilat Akrilik
Ortak aksesuar:M18 sabitleme somunu: 4, ayarlı tornavida
Ağırlık:Yaklaşık 150g(yaklaşık 100g)
Algılama
Mesafesi100 mm ... < 200 mm