BRQM400-DDTA-C M18, Metal, NPN L.On / D.On, M12 Konnektörlü, Uzun Gövde, 400mm Algılama, Cisimden Yansımalı Fotoelektrik Sensör
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: BRQM400-DDTA-C
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
| Algılama türü | : | Cisimden yansımalı | |
| Algılama mesafesi | : | 400mm | |
| Algılanan hedef | : | Yarı saydam malzeme asgari | |
| : | Kırmızı LED (660nm) | |
| Tepki süresi | : | Azami 1ms | |
| Besleme | : |
| Akım tüketimi | : | Azami 30mA | |
| Hassasiyet ayarı | : | Hassasiyet ayarı | |
| Çalışma modu | : | Kontrol kablosu ile seçilebilir Light On / Dark On | |
| Kontrol çıkışı | : | NPN açık kolektör | |
| Bağlantı türü | : | Ø4mm, 4-telli, 2m (ışın demeti tipi: Ø4mm, 2-telli, 2m) | |
| : | (AWG26, çekirdek çapı: 0.52mm, çekirdek sayısı: 20, yalıtkan çıkışı çapı: Ø1mm),Kontrol kablosu ile seçilebilir Light On / Dark On | ||
| Ortam aydınlatması | : | Güneş ışığı: Azami 11,000lx, | |
| : | Akkor lamba: Azami 3,000lx | ||
| : | (Alıcı aydınlanması) | ||
| Ortam sıcaklığı | : | -25 - 60 ℃, depolama: -30 - 70 ℃ | |
| Koruma yapısı | : | IP67 (IEC standardı) | |
| Onay | : | ||
| Ortam nemi | : | %35-85 RH, depolama: %35-85 RH | |
| Malzeme | : | Gövde Pirinç, Pirinç Ni Kaplama | |
| : | ㆍ Lens, Lens kapağı: Polimetil Metakrilat Akrilik | ||
| Ortak aksesuar | : | M18 sabitleme somunu: 4, ayarlı tornavida | |
| Ağırlık | : | Yaklaşık 150g(yaklaşık 100g) |
| Algılama | |
| Mesafesi | 350 mm ... < 600 mm |